Stop znečistenému vzduchu
feb 14

Stop znečistenému vzduchu

Čistička vzduchu AIRHOME 15-OP

Kvalita ovzdušia má priamy vplyv na naše zdravie a pohodu. Žiaľ, vzduch, ktorý dýchame po odchode z domu, má čoraz nižšiu kvalitu. Znečistenie a smog negatívne ovplyvňujú naše zdravie a predstavujú jednu z príčin alergií a ochorení dýchacích ciest. Našťastie, dokážeme ovplyvniť kvalitu vzduchu, ktorý dýchame vo vlastnom dome. Vďaka novým čističkám vzduchu Haus & Luft si budete môcť vychutnať atmosféru podobnú prechádzke v lese alebo pri mori, pretože jedinečná technológia OxyFrisch spoločnosti Haus & Luft čistí vzduch až na úrovni 99,98 %.

Čistička vzduchu Airhome 15-OP je ideálna pre miestnosti s metrážou do 40 m2. Medzi početné výhody výrobku patrí 6-stupňový filtračný systém, ktorý vďaka použitiu fotokatalytického filtra umožňuje účinne eliminovať nielen prach a alergény, ale aj dym a nepríjemné zápachy. Tento model je takisto vybavený funkciami AUTO a SILENT, ktoré znižujú rýchlosť ventilátora, čím zabezpečujú tichšiu prevádzku zariadenia. Čistička vzduchu je vybavená inteligentným systémom senzorov, ktoré používateľa informujú o úrovni znečistenia ovzdušia v miestnosti a o potrebe výmeny filtrov.

Čerstvý vzduch je poklad! Dýchajte z plných pľúc pomocou čističky vzduchu Airhome 15-OP.

Vytvorte si doma atmosféru podobnú prírode

Technológia OxyFrisch je 6-stupňový systém filtrácie
vzduchu, ktorý v kombinácii s prídavným fotokatalytickým
filtrom zabezpečuje odstránenie prchavých
organických zlúčenín.

4 filtre:

  • Vstupný filter – prvá fáza procesu čistenia vzduchu od prachu, alergénov, vlasov a srsti.
  • HEPA filter (H13) – hlavná filtrácia od prachu, peľu, alergénov, spór plesní a dymu.
  • Filter s aktívnym uhlím – odstránenie formaldehydu, benzénu, škodlivých plynov a akýchkoľvek nežiaducich pachov.
  • Fotokatalytický filter s oxidom titaničitým (TiO2) – fotokatalýza rozkladá rôzne druhy organických nečistôt, prchavé organické zlúčeniny a odstraňuje nepríjemné zápachy.

UV lampa – biologické čistenie vzduchu, eliminácia vírusov, baktérií a mikroorganizmov.

Ionizátor – generuje záporné ióny, reguluje rovnováhu iónov vo vzduchu, čo priaznivo ovplyvňuje pohodu človeka a vytvára atmosféru podobnú tej, ktorú si môžete vychutnať v prírode, napríklad v lese alebo pri mori.

Zdroj: Viessmann